Informacje

AutoZawieszenie.pl to strona, której intencją jest wnikliwe opisywanie i analizowanie motoryzacyjnej rzeczywistości, ze szczególnym uwzględnieniem zawieszenia i układu kierowniczego.

Dla kogo przeznaczony jest nasz serwis?

Przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy interesują się motoryzacją i tych u których samochody zajmują szczególne miejsce w sercu. Staramy się tłumaczyć wszystko w prosty sposób, jednocześnie wprowadzając fachową nomenklaturę, tak aby każdy był usatysfakcjonowany – zarówno samochodowy laik, jak i ekspert. Strona jest na bieżąco aktualizowana w trosce o jakość i świeżość wszystkich informacji. Znajdziesz tutaj artykuły, zdjęcia, schematy, testy czy poradniki.

Zajmujemy się tematyką eksploatacji układu kierowniczego i zawieszenia, najnowszych produktów, aktualności, ciekawostek itp. Stronę tworzą eksperci, którzy swoje wieloletnie doświadczenie z branży motoryzacyjnej postanowili udostępnić w formie publikacji, które znajdziesz na naszej stronie.

Jeśli masz uwagi bądź pytania odnośnie funkcjonowania serwisu AutoZawieszenie.pl, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce „Kontakt”.