13 / 02 / 2013 Dodano przez: patryk

Delphi

Kategorie: Delphi

logdelphFirma Delphi oferuje najlepszą w branży gamę amortyzatorów, wahaczy, piast i łożysk koła. Amortyzatory tej firmy, projektowane i wytwarzane zgodnie ze standardami dotyczącymi części montowanych fabrycznie, odznaczają się jakością i efektywnością, których można oczekiwać po firmie dostarczającej oryginalne części montowane fabrycznie w samochodach. 

Marka ta od ponad stu lat produkuje części do samochodów, w tym elementy układu zawieszenia – często opracowując nowe technologie w trakcie procesu produkcyjnego. Może się poszczycić bardzo dużymi osiągnięciami w zakresie części do pierwszego montażu i zajęciem pozycji czołowego dostawcy części zamiennych.

Dzięki ponad 100 tys. pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych w 32 krajach firma Delphi wprowadza bardzo dużo innowacji w bogatej ofercie produktów i usług. Głównie przyczyniają się one do wytwarzania lepszych i bezpieczniejszych produktów, które charakteryzują się zarazem większą mocą jak i efektywnością działania.

Oferta amortyzatorów Delphi zaspokaja wymagania klientów i mechaników z całego świata, a wszystko dzięki wysoce zaawansowanym technologiom przeznaczonym do pojazdów z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi i hybrydowymi. Firma Delphi jest również światowym potentatem urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej, pojazdów komercyjnych i itp. W swoich działaniach nigdy nie przestaje opracowywać nowych rozwiązań, które mogą być wprowadzone na rynek.

Podziel się artykułem

Tagi

, , , , , , , , ,

Powiązane wpisy

Brak podobnych wpisów.

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Opcjonalne