27 / 05 / 2013 Dodano przez: patryk

TRW

Kategorie: TRW

TRW to amerykański producent wytwarzający i projektujący najwyższej jakości elementy zawieszenia znanych marek samochodowych. Zakłady TRW Automotive są rozmieszczone w 24 krajach na całym globie i zatrudniają ponad 60.000 pracowników. Wysokie zyski firmy przyczyniły się do tego iż znajduje się ona w pierwszej dziesiątce dostawców przemysłu samochodowego. W Polsce TRW Automotive jest obecne od 1990 roku.

trwlogoGłównym Celem zespołu rozwojowego TRW jest dążenie do osiągnięcia podium w dziedzinie innowacji technologicznych, zapewniając swoim klientom jeszcze bardziej wydajne, sprawne i przede wszystkim bezpieczne układu zawieszenia zawieszeń jakim są amortyzatory, piasty koła i wahacze TRW.

TRW bezpośrednio współpracuje z największymi producentami samochodowymi z całego, dzięki czemu jest ona dla nich jednym z potentatów jeżeli chodzi o dostawę oryginalnych części zawieszenia na wyposażenie fabryczne (OEM)

Układ zawieszenie to element kluczowy, który bezpośrednio wpływa na bezpieczną jazdę. Dlatego wszystkie wahacze i amortyzatory TRW przechodzą rygorystyczne procedury kontroli jakości i testów, które zapewnią nam maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Amortyzatory TRW spełniają najwyższe standardy jakości OE. Amortyzatory TRW gwarantują równie wysoką jakość obsługi, jak w przypadku części oryginalnych, oraz oferują nieporównywalne parametry i właściwości jezdne w każdych warunkach, bez względu na rodzaj pojazdu.

Podziel się artykułem

Tagi

Powiązane wpisy

Brak podobnych wpisów.

Komentarze

  1. TrOOskafkowa lp. 2, 2013

    Super że nowa firma zajęła sie wytwarzaniem najwyższej jakości elementy zawieszenia dla aut to pomoże stworzyć nowocześniejsze auta.

dodaj komentarz

Opcjonalne