14 / 08 / 2012 Dodano przez: Redakcja

Zawieszenie Audi

Kategorie: Marki samochodów

Marka Audi jest jedną z najbardziej znanych marek samochodów na świecie. Korzenie marki Audii, wywodzą się z niemieckiej firmy, której prekursorem był wybitny inżynier August Horch. Powstała ona z połączenia czterech zakładów: Audi, Horch, Wanderer i DKW, które połączyły się w 1932 roku tworząc podwaliny pod dzisiejszy koncern.

Logo samochodu jest właśnie odzwierciedleniem połączenia tych 4 firm i przedstawia 4 połączone ze sobą pierścienie. Marka obecnie przynależy do koncernu Volkswagen a siedziba oraz fabryka znajduje się w bawarskim mieście Ingolstadt. Tam produkowane są również zawieszenia Audi, które uchodzą za jedne z najlepszych na rynku zarówno w samochodach osobowych jak i sportowych. Główną cechą zawieszeń Audi jest ich innowacyjność, pod która kryją się takie technologie jak adaptacyjne zawieszenie widzące nawierzchnie przed pojazdem, dostosowujące twardość. Zawieszenia Audi w szczególności ukazują na co je stać w wyścigach samochodowych, w których samochody zdobywają wiele nagród.

Jeśli więc zależy Ci na precyzji wykonania, niezawodności oraz wysokich osiągach, wybierz do swojego Audi części które będą rekomendowane przez koncern.

Podziel się artykułem

Tagi

, , , , ,

Powiązane wpisy

Brak podobnych wpisów.

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Opcjonalne