25 / 08 / 2016 Dodano przez: lukaszw

Sprężyny obniżające Eibach

Kategorie: Artykuły

EibachFirma Eibach zapoczątkowała swoją działalność ponad 60 lat temu za sprawą Heinricha Eibacha, ojca i dziadka obecnych właścicieli i prezesów czyli Wilfrieda, Ralpha.  Przedsiębiorstwo działa w ramach swojej międzynarodowej grupy w ponad 80 krajach na całym świecie , a jej produkty oferowane są w sprzedaży dzięki wysoko rozwiniętej sieci dystrybucji, występują prawie na każdym kontynencie. Produkty Eibach dzięki swej różnorodności oraz jakości znajdują szerokie zastosowanie w motoryzacji  oraz sportach motorowych.

Trzeba podkreślić, że sprężyny obniżające będą idealnie współgrać ze specjalnymi sportowymi amortyzatorami. Montaż na seryjne zawieszenie poprawi jedynie estetykę pojazdu, a prowadzenie i stabilność na drodze może ulec pogorszeniu.

Sprężyny Pro-KIT

Jest to idealne wyjście dla osób poszukujących sprężyn do seryjnych aut.  Pozwala obniżyć pojazd do 40 mm, polepsza prowadzenie na zakrętach oraz gwarantuje optymalną charakterystykę jazdy. Eibach Pro-Kit to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich typów aut. Zestaw ten obniża punkt ciężkości pojazdu, redukuje rozprężanie przy zmianie prędkości oraz zmniejsza pochylenie karoserii, gdy skręcamy pojazdem. Pro-Kit po przez dokładnie dopracowanie szczegółów gwarantuje bardzo dobre osiągi pod warunkiem jeśli pojazd będzie posiadał odpowiednio dopasowane koła i opony. Sprężyny te niwelują seryjny odstęp między oponą, a nadkolem, który możemy zauważyć w zwykłych zawieszeniach. Inżynierowie tworzący serię sprężyn Eibach Pro-KIT stawili sobie za cel połączenie sportowego wyglądu i osiągów nie tracąc bezpieczeństwa jazdy. Dzięki wszystkim tym udogodnieniom użytkownicy zachowują komfort oraz jakości prowadzenia aut w normalnych, codziennych warunkach.

Sprężyny SPORTLINE

Eibach Sportline jest systemem obniżenia auta zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących ekstremalnych osiągów na drodze przy jak niższej utracie komfortu oraz zachowaniu idealnego prowadzenia pojazdu. Sprężyny te produkowane są z tą samą kontrolą co seria Pro-Kit, więc osiągnięcie dynamicznego prowadzenia, obniżenia punktu ciężkości pojazdu oraz idealne zaprojektowanie progresji sprężyn jest głównym celem firmy. SPORTLINE pozwala obniżyć samochód do 50mm, dzięki czemu prowadzenie staje się o wiele lepsze, porównywalne do sportów motorowych.

Które wybrać?

Każdy kto planuje obniżyć swoje seryjne auto staje przed wyborem które sprężyny wybrać. Oba typy przedstawianego produkty znajdziemy na http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/zawieszenie-i-amortyzacja,100011.html. Sprężyny Eibach Pro-Kit pozwalają obniżyć tak auto, aby nie przeszkadzało w codziennej eksploatacji, zachowując idealną symetrie miedzy kołem, a nadkolem. SPORTLINE jest stworzone z myślą o użytkownikach potrzebujących pojazdu do szybkiego pokonywania zakrętów, agresywnej i szybkiej jazdy. W tym przypadku auto zdecydowanie zostanie obniżone co utrudni jazdę po mieście, czy nierównościach.

Podziel się artykułem

Tagi

Powiązane wpisy

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Opcjonalne

motodziewczyny.com