25 / 08 / 2016 Dodano przez: lukaszw

Sprężyny obniżające Eibach

Kategorie: Artykuły

EibachFirma Eibach zapoczątkowała swoją działalność ponad 60 lat temu za sprawą Heinricha Eibacha, ojca i dziadka obecnych właścicieli i prezesów czyli Wilfrieda, Ralpha.  Przedsiębiorstwo działa w ramach swojej międzynarodowej grupy w ponad 80 krajach na całym świecie , a jej produkty oferowane są w sprzedaży dzięki wysoko rozwiniętej sieci dystrybucji, występują prawie na każdym kontynencie. Produkty Eibach dzięki swej różnorodności oraz jakości znajdują szerokie zastosowanie w motoryzacji  oraz sportach motorowych.

Trzeba podkreślić, że sprężyny obniżające będą idealnie współgrać ze specjalnymi sportowymi amortyzatorami. Montaż na seryjne zawieszenie poprawi jedynie estetykę pojazdu, a prowadzenie i stabilność na drodze może ulec pogorszeniu.

Sprężyny Pro-KIT

Jest to idealne wyjście dla osób poszukujących sprężyn do seryjnych aut.  Pozwala obniżyć pojazd do 40 mm, polepsza prowadzenie na zakrętach oraz gwarantuje optymalną charakterystykę jazdy. Eibach Pro-Kit to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich typów aut. Zestaw ten obniża punkt ciężkości pojazdu, redukuje rozprężanie przy zmianie prędkości oraz zmniejsza pochylenie karoserii, gdy skręcamy pojazdem. Pro-Kit po przez dokładnie dopracowanie szczegółów gwarantuje bardzo dobre osiągi pod warunkiem jeśli pojazd będzie posiadał odpowiednio dopasowane koła i opony. Sprężyny te niwelują seryjny odstęp między oponą, a nadkolem, który możemy zauważyć w zwykłych zawieszeniach. Inżynierowie tworzący serię sprężyn Eibach Pro-KIT stawili sobie za cel połączenie sportowego wyglądu i osiągów nie tracąc bezpieczeństwa jazdy. Dzięki wszystkim tym udogodnieniom użytkownicy zachowują komfort oraz jakości prowadzenia aut w normalnych, codziennych warunkach.

Sprężyny SPORTLINE

Eibach Sportline jest systemem obniżenia auta zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących ekstremalnych osiągów na drodze przy jak niższej utracie komfortu oraz zachowaniu idealnego prowadzenia pojazdu. Sprężyny te produkowane są z tą samą kontrolą co seria Pro-Kit, więc osiągnięcie dynamicznego prowadzenia, obniżenia punktu ciężkości pojazdu oraz idealne zaprojektowanie progresji sprężyn jest głównym celem firmy. SPORTLINE pozwala obniżyć samochód do 50mm, dzięki czemu prowadzenie staje się o wiele lepsze, porównywalne do sportów motorowych.

Które wybrać?

Każdy kto planuje obniżyć swoje seryjne auto staje przed wyborem które sprężyny wybrać. Oba typy przedstawianego produkty znajdziemy na http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/zawieszenie-i-amortyzacja,100011.html. Sprężyny Eibach Pro-Kit pozwalają obniżyć tak auto, aby nie przeszkadzało w codziennej eksploatacji, zachowując idealną symetrie miedzy kołem, a nadkolem. SPORTLINE jest stworzone z myślą o użytkownikach potrzebujących pojazdu do szybkiego pokonywania zakrętów, agresywnej i szybkiej jazdy. W tym przypadku auto zdecydowanie zostanie obniżone co utrudni jazdę po mieście, czy nierównościach.

Podziel się artykułem

Tagi

Powiązane wpisy

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Wymagany

Nie będzie publikowany. Wymagany

Opcjonalne

motodziewczyny.com