20 / 04 / 2012 Dodano przez: Redakcja

Zawieszenie Febi Bilstein

Kategorie: Artykuły

Febi Bilstein należy do najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie producentów części zamiennych do samochodów osobowych na rynku części zamiennych. W ciągu swojej 160-letniej historii Febi Bilstein dał się poznać jako firma niezawodna, innowacyjna i stawiająca na wysoką jakość. A to wszystko tym bardziej robi wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, ze Febi Bilstein nie należy do żadnego koncernu.

Bogata oferta firma obejmuje ponad 20 000 części, dostępnych w 130 krajach na całym świecie. W ponad 69 z nich, Febi Bilstein posiada własne filie bądź partnerów dystrybucyjnych, którzy otrzymują towary wprost z centrum logistycznego w miejscowości Ennepetal.

Febi Bilstein spełnia wszelkie normy odnośnie wytwarzania, montażu i trwałości części samochodowych. Dzięki swoim działaniom, Febi Bilstein wpływa na jakość, szybkość i działania globalnego rynku aftermarket.

Febi Bilstein oferuje części samochodowe do aut niemieckich, francuskich, włoskich, szwedzkich i azjatyckich, których jakość jest taka sama, jak części oryginalnych (OEM). Wśród produktów z oferty Febi wymienić można m.in. układy kierownicze, technikę silnikową, układy hamulcowe, podwozia samochodowe, mocowania kół oraz samochodowe instalacje elektryczne, co daje ponad 20 000 części zamiennych.

Wśród nich, na szczególną uwagę zasługują części podwozia, bowiem każda usterka któregoś elementu może spowodować utratę przyczepności z jezdnią, co niekiedy skutkuje wypadnięciem z łuku po stycznej. Właśnie dlatego części Febi Bilstein zapewniają stabilne położenie, nawet w ekstremalnych sytuacjach, spełniając wysokie wymagania odnośnie precyzji i wysokiej jakości. W ofercie Febi znajdują się między innymi łożyska oporowe kolumny resorującej, drążki łączące, stabilizatory łożyska kół i wahacze, a także duży wybór istotnych dla bezpieczeństwa elementów podwozia, który jest stale poszerzany.

Febi Bilstein produkuje także elementy układu kierowniczego, pamiętając o tym, jak ważny jest to układ. Jeżeli coś bowiem działa niepoprawnie, może mieć to dla użytkownika auta tragiczne skutki (wypadnięcie z toru jazdy, utrata panowania kontroli nad autem etc.). Febi Bilstein dokłada więc wszelkich starań, aby wszystkie części układu kierowniczego produkowane były z niezwykłą starannością i precyzją. Producent zapewnia wysokiej jakości materiały, i kieruje się ściśle zaleceniami producentów pojazdów, aby elementy były w 100% dopasowane. Dzięki temu, produkty układu kierowniczego z logiem Febi Bilstein to produkty najwyższej jakości.

Podziel się artykułem

Tagi

, , , , ,

Powiązane wpisy

Komentarze

  1. maniek Cze 21, 2016

    Nigdy nie zrozumiem obniżania samochodu, bo wygląda to świetnie. U mnie wygrywa tu racjonalność i gdy coś co wygląda nieźle nie może przejechać przez próg zwalniający, to w praktyce nie jest takie dobre. Argument z ‚szybszym wchodzeniem w zakręty’ mnie nie przekonuje. Może po prostu warto zwolnić przed tym zakrętem?

dodaj komentarz

Opcjonalne